| MyssyChrissy03 a întrebat:

Buna dragilor am o mare rugaminte pentru cei ce au cont facebook si se joaca Mall World votati-ma la prezetare de moda numele meu e Harwen Melisa va rog nu mai am credite si as da orice sa castig 100 de credite va promit ca am sa va dau funda voturi si la Mall World o sa va dau voturi ca sa castigati si voi si cea mai rea parte este ca nu mai am nici energie si am nevie de credite va rog din tota inima!

1 răspuns:
| Laurik800 a răspuns:

Accepta-mi cererea de prietenie sa-ti dau votsunt (punctelew inseamna cifre dar nu vreau sa-mi afle facebookul toti L.a C.o.ea