| AnaBejenaru a întrebat:

Buna dragilor, am o rugaminte. vreau sa fac o pagina pe facebook despre adolescenti! dar nu imi vine in minte nici un nume. vreti sa ma ajutati? am nevoie de un nume in engleza. fundita pentru cele mai bune, si voturi pentru restul. pupici:*

Răspuns Câştigător
| PυƒσPιηк a răspuns:

Children,Teens(Adolescenti),Another Surprise of life,Crazy Life,Crazy Teens life time,Non-stop Fun, A crazy time of life, Funny Crazy Life. Sper ca te-am ajutat...smug)

1 răspuns:
| PυƒσPιηк a răspuns:

Loca teens. Crazy life of fun.