| TeoDoraElena98 a întrebat:

Vreau niste mesaje pentru prieteni pe facebook!
Cele mai bune au funda, Restul voturi!

Răspuns Câştigător
| Melindutza a răspuns:

Cand un pictor orb va picta sunetul unei petale de trandafir cazand pe o podea de cristal atunci inseamna ca te va iubi mai mult decat mine

Pot sa am incredere in tine? ♥

La 3 ani :Te iubesc, mami! 10 anibig grina, Mama! 16 ani: Oh, Doamne ce vrea mama din nou? 18 ani: Vreau sa plec de acasa! 25 de ani:Mama a avut dreptate! 30 de ani:Vreau inapoi la tine! 50 de ani:Mama a plecat! 70 de ani: Aş da totul pentru a o vedea pe mama (sănătoasa şi în viaţă).Ai doar o mamă, dacă o iubesti, posteaza acest mesaj atunci pe profilul tau`!♥

Da Like, daca m-ai vazut deja in
realitate! Afiseaza si tu acest lucru pe peretele tau, si vezi cati cunoscuti de
pe facebook te-au vazut deja in realitate! >:d<

Este frumos să ai 20 - 40 - 80 - 160 - 320 - 568-767 de prieteni pe facebook, dar când ai nevoie de cineva, câţi vor fi acolo? Dacă tu chiar eşti acolo lânga mine, atunci dă LIKE! Copiază asta pe peretele tău şi vei vedea câţi prieteni adevaraţi vor fi acolo pentru tine.

1 răspuns:
| aly02 a răspuns:

Va iubesc