| ciufiXXXXXX a întrebat:

Buna dragilor! Va rog, ajutati-ma i pe mine, am nevoiepuppy dog eyes
Deci am terminat de citit seria Jurnalele Vampirilor cele 4 carti(Trezirea Lupta Furia Reunirea). Si vreau sa va intreb, care este continuarea de la ele? "Jurnalele lui Stefan" sau Intoarcerea(care are 3 carti) si Vanatorii? M`am interesat si din Vanatorii nu am gasit toate cartile la noistraight face
Pleaseeeeeeee helppuppy dog eyes
Fundita!

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Intoarcerea big grin
Jurnalele lui Stefan sunt primele, pentru ca in ele se vorbeste despre transformarea celor doi frati in vampiri si ce s-a mai intamplat dupa.