| GabbyTPR a întrebat:

Bună dragilor!
Vreau să îmi îngroş puţin vocea pentru a cânta muzică rock. Aş vrea să am vocea apropiată de cea a cântăreţei Taylor Momsen. Vă rog, îmi daţi nişte sfaturi, remedii, orice?

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

NU,fumatul nu este o solutie, trebuie să fumezi mult, iar vocea se ingrose in ani.Foloseştete de vocea pe care ţi-a lasat-o natura.

| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Apucate de fumat. Asta ti-ar ingrosa vocea. Asta e singura metoda pe care o stiu. Nu recomand asta dar este singurul lucru pe care il stiu.