| GabbyTPR a întrebat:

Bună dragilor! Am nevoie de ajutorul vostru.
Vreau să îmi mai îngroş vocea puţin. Aş vrea să o am puţin apropiată de a cântăreţei Taylor Momsen. Ce remedii, sfaturi, sugestii îmi daţi?

1 răspuns:
| ItsMaxi a răspuns:

E destul de greu sa iti. ingrosi vocea ei bine : pai poti sta cateva nopti la rand cu geamurile deschise ( si da poate vei racii dar) ca sa ai vocea putin mai groasa. si dupa sa. acumulezi mult fum... de obicei fumatorii o au groasa.-. si cand esti racit atunci sa tragi tigarete >.< si vei avea o vocea mai groasa cat despre raceala induri putin, si dupa iei pastile sau astepti sa treaca singura