| kymzuzuthau a întrebat:

Buna dragilor vreau sa va intreb daca am o pagina pe facebook si postez cam zilnic de unde mai pot lua poze sunt disperata si dau FUNDA ati inteles FUNDA cel mai bun si cel mai mare raspuns o priemeste.

Si inca ceva m-ar ajuta foarte mult LIKE-ul vostru asa ca va rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai o pagina de memeuri poti intra pe 9GAG, Ragecomics sau poti face chiar tu pe ragemaker.com, ori daca ai o pagina obisnuita poti face jocuri cum ar fi : elimina pagina, ghiceste vedeta, uimeste-ma etc., ori poti lua alte poze de pe pagini mai mari, sau pe google la imagini poti sa cauti poze. Funda?:O3

6 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Pai google acolo sus dai la imagini. si scrii ce imagini vrei.Succes

| XBrunetteX a răspuns:

WEHEARTIT e cel mai bun site happy

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Intra pe google si vei gasi o multime de site-uri. Funda?

| kymzuzuthau explică (pentru Anonimuuuussssss):

Daca miai da si siteurile ar fi si mai bine oricum mai vorbim.

| cosminX a răspuns:

Pai ai putea sa cauti alte pagini mai putin populate si ai putea sa copiezi pozele de pe pagina aia. Sau poti scrie pe Google/Imagini : 9gag si ai la alegere acolo! Si daca vrei un like la pagina lasa linkul aici!
Funda?

| pisicaagera a răspuns:

Poti cauta orice categorie de poze pe google imagini sau pe un site numai pentru poze de facebook numit www.pozedefacebook.com. sper ca te-am ajutat