| Dyanes a întrebat:

Dragostea imi da batai de cap.Desi,sa incep : azi l-am intalnit pe baiatul pe care.l iubesc in secret si eram foarte indiferenta nici nu m-am uitat la el,erau mai multi cu el, am salutat la plural si el a raspuns foarte multumim asa. dupa am intrat in mall si cand am iesit era cu baietii vorbeau si deodata a tacut cand m-a vazut..si eu am plecat tot asa, neuitandu.ma la el deloc! Si dupa a trecut cu masina pe langa mine cu o foarte mare viteza si nu m.a bagat in seama deloc!
Si cand m-am intors in mall cu o amica.mi-a zis cineva ca dupa ce am trecut de el, a tacut, baietii ceilalti vorbeau intre ei, dar el se uita la mine vreo 10 minute!
Ce credeti?straight face

1 răspuns:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Daca te place, va face mai mult decat sa te priveasca.
Nu iti fa iluzii prea repede.Asteapta, si daca e interesat de tine, va face el ceva. happy