| anonim_4396 a întrebat:

Duminica trecuta m`am inscris ca reprezentant la Avon.Cand am vorbit la telefon mi-au spus ca imi vor trimite niste fise de inscriere prin posta si ca imi vor da mai multe detalii prin mail. Pana azi nu am primit nimic din aceste 2 lucruri. Ce ar trebui sa fac? ...sa mai am rabdare sau mai bine sa renunt? Multumesc.

1 răspuns:
| TRANSVERSAL a răspuns:

Sti ceva eu zic sa renunti pentru ca eu cand eram minora am vrut sa fiu reprezentant si am dus copia mamei si ei dupa aceasta copie au putut sa fdaca comanda pe numele mamei si i-a venit acasa de plata instiintare cu executare silita de cateva milioane lei. faci ce vrei faza asta mi s-a intamplat mie dar sunt si parti bune.