| Anishoara_6793 a întrebat:

duminika e ziua prietenului meu si nu stiu ce cadou sa-i fac. puteti sa-mi propuneti ce cadou sa-i fac.plizzzz

2 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai eu m-am gandit sa ii faci ceva personal, si mai ales sa iti lasi amprenta asupra acelui lucru. de exempul poti sa ii cumperi un album de poze pe care sa il impodobesti cu lucruri care ii plac, sau culoarea lui preferata. pe prima pagina poti sa ii scrii versurile melodiei voastre apoi poze cu voi doi iar la sfarsit sa scrii. de continuat! sper ca am ajutatbig grin

| andreutza05_1656 a răspuns:

Eu i-as lua un ceas!