| andreiurza33 a întrebat:

dupa cum stiti vine 1 martie! o la la la! asa deci eu nu stiu cum sa ma imbrac, adica am dat-o in bara. ziceti-mi va rog niste outfituri dragute. vreau si idei de accesorii si de sampoane ( stiu ca nu prea au legatura dar na ), genti, cuaufura, machiaj. multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| florentina_9904 a răspuns:

Buna! ai putea sa iti iei niste colanti rosi o pereche se tenesi (daca ai albi)si o rochie tricotatahttp://www.perfecte.ro/......foto/38837 (rochia tricotata) si ca accesoriu ai putea purta ceva mare ce sa intre in evidenta cum ar fi un pandantiv cu o inima sau poate cu o cheie si 2-3 bratari auri pe mana si machiajul cat se poate de natural sper ca ti-am fost de ajutor:)

| Zenit313 a răspuns:

Asculta sfatul unui baiat: Tie iti sta bine cu orice! happy

| AsYou a răspuns:

La o fata i sta mereu bine cu ceva simplu, iti sugerez sa porti niste blugi albastri cu o bluza peste fund sau pe jumatate de culoare maro deschis daca ai si modele pe ea e si mai frumos dar nici foarte evidente, niste cizme pana la gambe la fel ca bluza maro, o gecuta intre-deschisa, de culoare albastra sau maro...In legatura cu machiajul,ceva simplu,de exemplu fond de ten(doar daca folosesti),fard de ploape de culoarea pielii,un ruj la fel de culoare pielii,sau maro,si o freza spic,coc, coada, depinde preferintele.Iar accesorii:o bratara care sa se potriveasca cu vestimentatia, si un lant, colier, si in niste cercei(doar daca porti).

| seriosule a răspuns:

Pai... eu as avea doua variante pentru tine:
1) sa te imbraci cu niste blugi(sexy), cu o poseta, un tricou/bluza cool, niste botine cu toc, (depinde de bluza/tricou si in functie de asta iti poti lua sau nu un lant...)
2) ceva mai elegant cum ar fi:
a) o pereche de colanti su o bluzita mai lunguta, niste bratari, cine stue poate siun lantisor si o pereche de botine...
b) o rochita(sau ceva de genu') cu o pereche de pantofi (cu toc)
machiajul il stabilesti in functie de culorile hainelor pe cae le porti... iar coafura...
MULT SUCCES!