| anonim_4396 a întrebat:

După părerea voastră, ce înseamnă atunci când cineva te face curvă chiar dacă ești virgină? Ce înseamnă a fi curvă pentru voi?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil comportamentul tau(modul cum te imbraci, felul cum vorbesti) l-a facut sa traga aceasta concluzie. Si el n-are de unde sti daca tu esti virgina sau parcarea din Mall.

| mihai69 a răspuns:

Nu e musai să nu mai fii virgină ca să fii o curvă. E vorba și despre cum te porți...

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca o fata fie ea si virgina umbla numai prin cluburi si se sartuta cu toti baietii ce-i ies in cale este considerata astfel.

| kar1GaNNN a răspuns:

Sa umbli prin toate cluburile, sa iti iei pantofi cu toc mai mai mare ca vârsta ta, sa vorbesti urat cu băieții si sunt multe altele.