| deea16_3869 a întrebat:

e o poveste mai lunga. un baiat de la scoala care sta pe laterala mea ( si pe care il plac mult :X) il ajut mereu la teste si el pe mine, vorbim mult radem. Dar in ulitimu timp ma strange de gat, ma ia in brate, imi ia apararea.azi m-am dus la geam si am luat putina zapada si i-am pus mana pe fata si a inceput sa rada si m-a luat in brate si ma tine strans si vroia sa ma impinga pe banca. Si ieri un baiat din clasa ma alerga sa-mi ia elasticu de par si cand am trecut pe la banca lui m-a tras la el in brate si face stai aici. Si ma tinea in brate si unul dintre baieti zicea ca facem prosti. am vrut sa plec si nu ma lasa ca ma tinea tare. Ma ia mereu in brate, iar eu stau. Cred ca si-a dat seama, la cat am stat cu el si ca stau in bratele lui, ca il plac? o alta colega, a vrut sa vada daca ma place si a intrat pe un id si s-a dat o prietena de-a ei si intreba daca vrea prietena dar el a zis: ma dau la fetele de care imi plac dar nu vreau o pretena deocamdata. oare el ma place? daca da cum pot sai arat si eu ca il plac. dar sa nu par penibila.

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Poti sa flirtezi asa cum a spus ღٱcзGٱℜℓAℓзxaღ dar sa nu exagerezi. Lasa-l sa-si dea el seama ca il placi. Dupa cate ai povestit imi dau seama caeste cam smecheras si fii sigura ca ii cunosti adevaratele intentii. Iar cand face chestii cum ar fi sa te strnaga in brate, incearca sa-l respingi putin, pentru ca o sa isi faca o impresie gresita despre tine. Si chiar si colegii o sa isi schimbe parerea.
Mult succes!

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ce dragutlove struck. Te place, sigur. Dar stii...nu trebuie sa te lasi nici tu prea usor.Nu mai accepta prea mult sa te ia in brate, prefa-te putin ca nu iti place, nu trebuie sa ii arati ca il placi prea mult.

| allleeeee a răspuns:

Flirteaza cu el si poarta-te frumos

| betty17 a răspuns:

Este posibil sa te placa dar poate sa si flirtreze cu tine, am si eu un clasa un tip de genu asta big grin

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca te place iar cu timpul o sa va indragostiti unu de celalt big grin