| anonim_4396 a întrebat:

E un baiat pe care il plac de anul trecut, ma rog stie ne uitam unul la altul. M-a pupat pe obraz de ziua mea.
Marti cand m-am dus la scoala el era la geam, intrase cu o ora mai devreme dupa l-am vazut ca a plecat. La penultima ora am gasit un bilet in penar : te iubesc admiratorul tau secret. esti viata mea inima mea. vreau sa stii ca poti avea incredere in mine.(si alte lucruri gen ochi mari. etc laughing )
I-am intrebat pe colegii mei de la mine daca au scris ei si mi-au zis ca nu. Si chiar citeau biletul ...adica nu minteau. Azi iar i-am intrebat si au inceput sa zica stiu eu ma cine a scris, a scris cutare si cutare dadea vina pe x-ulescu. Am vazut acelasi "M" la o fata pe o foaie si am intrebat-o daca a scris ea si mi-a zis : am eu scrisul ala? straight face Faza e ca toti rad...
Baiatului de care imi place i-am scris un mesaj in vacanta pe mess in care am zis ca el e tot pentru mine si la sfarsit i-am zis ca eu am incredere in el. si acum in bilet scria:"vreau sa stii ca poti avea incredere in mine". am analizat scrisul, dar nu sunt sigura ca e el. l-am intrebat pe mess daca a scris el, i-am lasat la fel un mesaj nu mi-a raspuns.
La scoala ii zic buna, raspunde dar nu se uita la mine. Si azi cand radea cu un coleg s-a uitat in ochii mei.
Colegii spun ca ba a scris nu stiu cine ba nu stiu cine. Eu tind sa cred ca el a fost dar cum a pus biletul in penar tinand cont ca el e in alta clasa?
un sfat va rog ...nu stiu ce sa fac. si nu-mi spuneti sa-l intreb pe el pentru ca nu am cum.

Răspuns Câştigător
| Roxanaioana a răspuns:

Nu avea cum sa fie baiatula cela pentru ca colegii tai ar fi vazut. este cineva din clasa, Tu vrei sa fie el si traiesti ceva imaginar...Scz ca te dezamagesc dar e adevarat...si eu am trecut prin astalaughing