| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
De anul trecut plac un baiat, i-am spus, stie. Imi spunea ca ma iubeste, ne uitam unul la altul.
Anul asta a inceput cam la fel, a fost ziua mea, m-a pupat pe obraz. *prima oara*.
Ne uitam unul la altul din nou, imi zambeste... M-a sunat, mi-a trimis mesaj. De cateva zile s-a tuns si sta mai mult prin clasa.
M-a enervat, pentru ca mie chiar imi place cum ii sta. I-am spus pe mess, de ce numai iesi din clasa, pentru ca iti sta bine cum te-ai tuns. Si el mi-a raspuns "crezi ca de aia nu ies eu din clasa?" Si i-am spus ca alt motiv nu are, decat daca trebuia sa dea test si invata. Ma rog, am mai vorbit a iesit mi-a zis noapte buna :*.
Astazi a mai iesit din clasa, l-am vazut ca statea la geam. La mine in scoala ii vad clasa daca ma duc la baie la fete la geam. M-am dus, era si el la fereastra la el in clasa. Striga jos la cineva, si cand s-a uitat mai in sus m-a vazut laughing. Mi-a facut cu mana, i-am facut si eu si am inceput sa rad rolling on the floor. Astazi dimineata mi-a zis "Buna" dar ceva de genul : "Bona` " rolling on the floor). Cand am plecat de la scoala, eram cu o prietena. M-am dus cu el si cu prietena, pana la un moment dat. Si el zice : pacat ca nu ma duci pana acasa. Si i-am zis, hai ma ca vin pana la jumatate laughing, Eram si cu fata aia. L-am dus, el se facea ca fuge, ca nu vrea sa venim. I-am zis cat am luat la teza, o nota destul de mica, el m-a intrebat. Nu a ras sau ceva, dar imi cam pare rau ca i-am zis. In fine.Cum mergeam noi, a trecut un autobuz unde erau niste colegi, eu nu vroiam sa ma vada pentru ca dupa incepeau sa zica "Iti place de el " Si el cica: Uitati e aici rolling on the floor, si i-am luat mana si i-am dat-o in josrolling on the floor. Cand a venit timpul sa ma intorc eu cu prietena mea inapoi el cica: Hai sa ne intoarcem inapoi. (in gluma, radea). A zis cica: Hai sa te pup laughing, si m-a pupat pe obraz. Chestia e ca s-a dus si la prietena mea si a pupat-o pe obraz. laughing.
Ce ziceti? Ma place?

1 răspuns:
| Nutzzuboy a răspuns:

Nu. Dar poti sta cu el daca vrei. El vrea