| CudiDaKid a întrebat:

E vreo problema daca tin laptop-ul pornit aproape toata ziua?! E posibil sa se strice din cauza asta?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu are nimic! Eu am trei care le inchid doar o data pe saptamana cand curat registrii, browserul, hardul...

| BiuL a răspuns:

Si eu il las mai deschis toata ziua si singura problema care am avut-o a fost ca se incalzea prea tare si se stingea singur, dar de cand mi-am luat cooler s-a remediat problema aceea si nu pateste nimic si daca sta deschis 2 zile.

| brainstorm74 a răspuns:

O sa se supraincalzeasca. Ca sa eviti problema asta, ia'ti un cooler, daca nu ai unul deja. In rest, nu are nimic.