| Unniique a întrebat:

Era pe facebook o poză şi la descriere scria: Nu o să îţi vină să crezi ce face fata aceasta pe tocuri, bla bla, etc. Şi dădeai pe un link şi te ducea la un video în care o fată dansa sau nu ştiu ce făcea, se. zbenguia pe tocuri. Pe fundal era o melodie. ştie cineva cum se numea acea melodie?
DAU FUNDĂĂĂ! happy

1 răspuns:
| Antonya15 a răspuns:

Cum vrei sa stim noi ce melodie ai gasit tu pe facebook? Sunt o gramada de clipuri si melodii pe facebook...