| aripifrante a întrebat:

era un joc cu Hercules in care trebuia sa gasesti literele numelui lui Hercules. Unde il pot gasi plzzz fundabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| ares8 a răspuns:

Doaaaaamne,ce veche e intrebarea big grin Ai gasit jocul intre timp?
Nu stiu unde poti sa il gasesti, dar eu il am. Daca nu l-ai gasit trimite-mi un pm cu id-ul tau si ti-l trimit pe mess.

| ArtaDramatica a răspuns (pentru ares8):

Heii uite id-ul meu imi trm si mie acel joc te rog?puppy dog eyes [ georgik_mm] sta ii mersi mult >big grin