| BadGirlAndra a întrebat:

Era un joc pe pc cu 2 iepuri, unul era portocaliu iar celalalt cred ca era rosu. Aveau ceva chiestii in mana si trebuia sa treci de mai multe nivele. Are cineva idee cum se numeste jocul? Il caut si nu il gasesc.

Răspuns Câştigător
| Lzz a răspuns:

Presupun ca te referi la celebrul joc Jazz Jackrabbit.Jocul il poti gasi prin simpla cautare pe google. Sper ca ti-am fost de folos.Toate cele bune. Funda?:d

1 răspuns:
| PinoDenisa19 a răspuns:

Buna!
Este vorba de jocul copilariei mele : JazzJack Rabbit 2. cel mai frumos joc posibil! Distreaza-te!
:*
Pa, pa!