| andrada a întrebat:

Buna!
Erau niste desene sau cam asa ceva adc nu stiu cum sa zic era de ex o inimioara cu o sageata prin ea facuta din --- si (()) tot felul de semne din astea... era si o bufnita multe si am nevoie si eu de cateva. Mi le puteti face ca sa le dau copy sa le pun la status? plz puppy dog eyes

1 răspuns:
| Lexon a răspuns:

Cred ca te referi la un anume set de fonturi. Deschide Microsoft Office Word si cauta printre fonturi daca nu gasesti ceva asemanator.