| Bianca_Andreea_1997 a întrebat:

Este aproape 8 Martie ziua mamei.Ce cadou pot sa-i iau? Pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| ioanais a răspuns:

Gasesti aici multe idei de cadouri:
http://www.cuidei.ro/category/moda/8-martie/

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai sunt trei săptămâni!
O floare, o carte, o eșarfă, etc.și un pupic!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
mai este pana la 8 martie, cadoul il faci in functie de buget.un buchet de trandafiri/o icoana sfintita/o rama foto in care sa pui poza ta si a fratilor(daca ai) ceva ce ii va aduce aminte si peste ani.o diploma cu cea mai buna mama..si un Te iubesc mama e cel mai dulce si mare cadauhappy
O zi frumoasa sa aihappy

| mona a răspuns:

Flori[in ghiveci] si un parfum

| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

O floare, felicitare, o pereche de papuci, un inel, cercei, medalion, o bluza, o esarfa! Sper ca te-am ajutat.
P.S: Eu o sa ii iau o bluza!

| PitBul2C a răspuns:

Un ingeras din portelan si o ciocolata
Un buchet de trandafir

| Johannaaa a răspuns:

Pai o floare, asa e frumos..si uite la mine.i-am luat mamei un portofel si e foarte multumita.e un cadou util, frumos. Sau, o rama pentru poze..in care ii pui o poza cu tine sau cu toata familia si o va avea in camera mereu.happy