| anonim_4396 a întrebat:

este cineva care a fost in marea britanie pentru cursuri de engleza? va rog sa ma ajutati. trebuie sa plec la o verisoara pentru aceste cursuri vara viitoare. as vrea sa stiu daca a mai fost cineva la o astfel de scoala si daca este frumos, daca profesorii se comporta frumos, daca se organizeaza excursii, daca primim mesele principale pe zi, daca pot pleca singura cu avionul, si cati bani trebuie sa am la mine. v-as fi recunoscatoare daca ma-ti putea ajuta. MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| theodora_2847 a răspuns:

Da si tu mai multe detalii ca sa-mi dau seama si sa te pot ajuta. Macar numele scolii si prin ce program pleci. Erasmus? Esti la liceu sau la facultate?

| girlemita243 a răspuns:

Sunt la generala. scoala stiu ca este in liverpool dar nu stiu cu se numeste. nu am castigat bursa ma inscrie o verisoara la acest curs. daca ai fost ti-as multumi daca mi-ai da cateva detalii despre acest colegiu/scoala de vara. multumesc