| Minnie_8475 a întrebat:

Buna :* este cineva din liceul Dimitrie Gusti din Bucuresti la stiinte ale naturii? dka da sa imi spuneti si mie cateva ceva despre el :* ofer fundita. Multumesc big hug

6 răspunsuri:
| SunShineyKidu a răspuns:

Eu nu sunt

| Scela a răspuns:

O sa-ti placa happy garantez.

| SickLove09 a răspuns:

Buna:* si eu am intrat la Dimitrie Gusti tot la stintele naturii*X deci o sa fim colegesmug.

| SickLove09 a răspuns:

Daca e da-mi add ca sa mai vb:* just. floriii

| Dienutza16 a răspuns:

Si eu am intrat la stiinte sociale si dabea astept sa vad cum e :X

| fefe_7841 a răspuns:

Buna da eu sunt din liceu numai ca sunt la mate-info. nu am ce sa zic despre liceu decat ca e suuperrr marfa daca ai intrat la noi o sati placa iti garantez big grin