| pisikmik a întrebat:

Este cineva pe aici care joaca suburbia pe facebook? Daca da imi spuneti si mie cum sa trec de episodul 6 sad? Va rog

3 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Episodul 6 inca nu s-a realizat..inca se lucra la povestea jocului ..Nimeni nu stie cand va aparea episodul 6 si restul episoadelor.

| Elenamiki a răspuns:

Buna voiam sa stiu daca ai trecut de episodul 6 ca nici mie nu imi merge sa il decodezsad

| MaryNyko a răspuns:

Am ajuns si eu aici, si nici eu nu pot! Cumva ai aflat cum? ai putut trece?