| love13 a întrebat:

Este cumva in Resita [caras-severin] vreun club de street dance? M-am saturat de dansuri sportive si vreau sa invat si street dance. Daca nu exista, puteti sa imi dati un site unde pot invata singura, pas cu pas? Dau funda big hug

1 răspuns:
| Adrian_4847 a răspuns:

Daca vrei sa inveti street dance iti recomand cu cea mai mare caldura street dance camp-ul. e o saptamana de cursuri de street si de distractie, garantat! eu am fost anul trecut si a fost genial. de-abia astept si anul asta. uite site-ul lor daca vrei sa vezi. http://dancecamp.streetdance.ro