| M1andM2 a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa lucrez, orice doar sa ma plateasca! (Sunt din Caras-Severin, Resita)happy

3 răspunsuri:
| MARRY05 a răspuns:

Sau poti devenni reprezentant infinity
Pentru ca:

 in afacerea Infinity poti intra cu INVESTITII = 0!
 la Infinity te inscrii GRATUIT!
 la Infinity beneficiezi de cel mai mare termen de plata – 30 ZILE - oferit de o companie de vanzari directe in Romania!
 la Infinity ai la dispozitie cel mai variat PORTOFOLIU de PRODUSE de pe piata vanzarilor directe din Romania!
 la Infinity poti beneficia de OFERTE zilnice / saptamanale / lunare, constand in produse – bonus sau reduceri de pret de pana la 50%!
astept un msj daca te-ar interesa

| madalina_9145 a răspuns (pentru MARRY05):

Eu sunt interesata..Am doar 15 ani... happy

| MaryusCobra a răspuns:

Daca ai 15 ani impliniti... cauta un McDonald's sau un KFC sau ceva de genul care imparte fluturasi sau pliante! Foarte simplu, imparti niste fluturasi sau pliante la lume si primesti intre 20-35 lei pe zi sau poate chiar mai mult! happy Dar daca ai intr-adevar 15 ani si incerci sa te angajezi la un KFC sau Mc Donald's vei putea lucra numai cu semnatura parintilor! Bafta!