| nshsbuua a întrebat:

Bună! Este imposibil să gasesc o persoana despre care nu stiu nimic decat ca face parte dintr -o echipa sportiva cu echipament rosu din Ungaria? Am fost zilele trecute in vacanta si am intalnit un baiat care ma tot cauta si nu dadea de mine, eram ma acelasi hotel … chair nu o sa il mai vad veci?

Răspuns Câştigător
| isemilia a răspuns:

Da el mai e acolo? In general hotelurile au pagina (de Facebook in general). Poti posta ceva si pe grupul din Oradea (parca Oradea era, nu mai tin minte ce oras ziceai ca era) (in general exista), sa spui povestea si sa intrebi daca are cineva idee ce nume avea echipa. Na, daca ai noroc au facut poza de grup si au dat check-in. Sigur nu stii nimic nimic de el? Ce echipa, ce sport? Nume, varsta? Oras?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Întrebi la hotel care era numele echipei.

| Catrice a răspuns:

Și zici ca nu știi nici ce sport practica thinking
Da pe rețelele astea sociale nu ai cautat după check în la hotel?