| anonim_3952 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat... zilele trecute am intalnit un baiat .de fapt prima oara l-am intalnit acum cativa ani. tin sa specific ca eram la o nunta si prima oara si a 2a oara...prima oara pot sa spun ca am vorbit.la prima intalnire am vbit a venit la mine m-a intrebat cum ma cheama.chestii din astea... apoi ne-am intalnit prin oras m-a oprit m-a pupat...am vbit dar nu prea mult ca eram cu niste prieteni si ma grabam... a 2a oara cand ne-am intalnit in prima seara a venit cu prietena...in a 2a nu a mai venit...si intrand aseara pe hi5 cautand asa fara rost am dat de hi5-ul lui ...si nu stiu ce sa fac sa ii trimit o cerere de prietenie...si mi-a zis cineva, cineva in care am mare incredere ca a intrebat de mine.nu stiu ce sa fac ma gandesc sa nu par disperata...astept sfaturi pup

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Nu e nicio pierdere daca-i dai cerere de prietenie poate cine stie iti comenteaza vreo poza ceva.

3 răspunsuri:
| danutzsan a răspuns:

Sigur, da-i o cerere de prietenie, de ce sa pari disperata, ai parea salbatica daca nu ai face-o, bafta!

| hubbelllllll a răspuns:

E doar o cerere de prietenie happynu pari disperata asta e sfatul meuwinking timite'o nikiodata nu se stie

| anonim_3952 explică:

Va multumesc:*

Întrebări recente