| warcraft a întrebat:

Buna este normal ca la 15 ani sa am 1.60? mie mi se pare ca sunt prea inalta

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

La 14 ani eu aveam 1, 75 si nu mi-am mai pus o astfel de intrebare mai ales ca fetele dupa 15-16 ani nu mai cresc.

25 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu aveam 1, 69 cm la 15 ani si acum am 1, 73 cm. Am sperat sa cresc un pic mai mult, dar n-a fost cazul. Totusi, sunt in media femeilor din generatia mea, desi frumos ar fi sa am macar 3 cm in plus.

| fluturas a răspuns:

Prea inalta :O?
pai eu am 12 ani si 1, 60 big grin
nu cred ca esti prea inalta,.

| JustMe a răspuns:

Prea inalta:O? eu am 14 ani si am 1. 69

| lolly_3072 a răspuns:

Cunosc fete care la 12 ani au trecut de 1.75.asha ca.laughing

| DeNyyy a răspuns:

Pai eu am 12 ani si am 1, 60 laughing

| bluesky a răspuns:

Prea inalta? Eu am 15 ani si 170 cm

| yanny`s a răspuns:

Prea ialta:O
esti binelaughing

| deea_1980 a răspuns:

No way.ar trebui sa mai cresti.eu am 13 ani si 1, 64

| Tabii. a răspuns:

Inalta?laughingeu am 13 si am 160

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Eu am 15 ani si 1. 68:d
si mie mi se pare ca sunt prea inaltalaughing)

| Kqzu97 a răspuns:

Da...Colega mea are 12 ani si 1. 71 inaltime deci mi se pare ca esti normala

| Dizzy a răspuns:

Prea inalta?rolling on the floor). la 13 ani aveam 1.71.Doamnerolling eyes.rolling on the floor)

| Maria_3931 a răspuns:

La 14 ani aveam 1 77...deci nu esti prea inalta.prietena mea(cea mai buna)are la fel si se crede prea scunda xoxo A

| Ioana :x a răspuns:

EU am 13 ani si am 1. 60hee hee si sunt bine big grin

| thegreenalien a răspuns:

Hmm...eu am tot 15 ani si am 1, 67.Sa inteleg ca sunt de-a dreptul giganta?:-s [ooo sunt defecta :-s]

| Cretzule a răspuns:

Tu inalta eu am 14 ani si am 1. 85 laughing

| HappyPills a răspuns:

Soramea are 13 ani si 1. 65

| claudica a răspuns:

Eu am 15 ani si 1. 68:O eu red ca sti scundaoh go on

| denysssa a răspuns:

Am 13 am.si am 1. 67

| Theodora a răspuns:

Glumesti? eu am tot 15 ani, am 1, 58 si sunt cea mai pitica din clasa. Dar sunt multumita cu inaltimea mea.Ar trebui sa te consideri mica de statura...sincerbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea inalta? Ma gandeam ca vei spune, sincer ca te consideri prea micawinking. Nu esti, nici prea mica, nici prea inaltawinking, este o inaltime normala.Si oricum, pana la 17, 18 ani(cand se opreste dezvoltarea fizica la fete)nu ai sa mai cresti foarte multwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal. Sunt persoane mai inalte decat tine... deci nu ai de ce sa iti faci probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ESTE NORMAL. este o fata care la 12 ani are 1, 62

| iulyxa a răspuns:

Prea inalta...eu am 14 ani si am 1, 62, dar niciodata nu m-am gandit ca as putea fii prea inalta.stai linistita!
bye-bye wave

| anonima_3803 a răspuns:

Prea inalta:o?
poate prea mica...
oh go on esti bine