| anonim_4396 a întrebat:

Este vreo problema daca maxilarul superior sta putin mai in fata decat cel inferior,mie mi-se pare ca imi arat gura putin stramba. Mi-ar trebui aparat dentar ca sa mii indrepte, sa fie la egalitate?

1 răspuns:
| TheRealDaniel a răspuns:

Nu cred ca aparatul dentar rezolva problema maxilarului ci a dintilor in cazul in care sunt strambi, te sfatuiesc sa apelezi la un medic, sa faci o consultatie si iti va spune ce este de facut in cazul acesta. Sper ca ti-am fost de ajutor.