| SiMpLa a întrebat:

Eu am 16 ani si 1.65 credeti ca sunt scunda?crying mai cresk?

13 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu esti scunda! as zice ca esti perfecta! inaltimea medie la femei e de 1. 70! ai sanse sa depasesti aceasta inaltime!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu esti nici scunda dar nici inalta. Posibil sa mai cresti daca parintii tai sunt oameni inalti.

| Aηηy a răspuns:

Eu am aproape 16 si am 1, 67 deci e bine, avem timp s amai crestem.happy

| Marii a răspuns:

Depinde, dar mai ai timp sa cresti. Si da poti spune ca esti scunda.
@BritneyFan(BlueBoy) - inaltimea medie nu e 1. 70, femeile ajung si la 1. 80, eu am 1. 72 asta inseamna ca sunt gigantica si ca n-am inaltimea buna?

| Ofiintă a răspuns:

La 1 65 nu esti scunda pana la 18 ani vei creste cu siguranta daca esti confuza du-te la doctor sa vada daca ti s-au inchis chestiile alea la genunchi daca nu o sa mai cresti mult si bine macar 5 cm sa mai cresti

| vlaaddd a răspuns:

Esti bine, eu am 16 ani, sunt baiat si am 1. 70.
O sa cresti, stai linistita.

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Cresterea se opreste cam pe la 18 ani
deci ai timp sa caresti, iar ca fata consider ca nu e o tragedie sa fi mai mikutza. daca iti pui vreodata tokuri si mai esti si inalta e deja prea mult
eu consider ca e bine asa cum esti:*

| Roby67 a răspuns:

Nu, nu esti mica, si mai cresti intre 2 si 7 cm. Dar pana la urma nu conteaza inaltimea, ci ceea ca ai in cap.

| adelaroman79 a răspuns:

Depinde de metabolismul tau.
Nimeni nu poate sa-ti spuna chestia asta.
Nici maca doctoruloh go on
Ptr ca depinde de metabolimul tau!happy
Incearca sa faci exercitii atetletice.
S-ar putea sa te ajute:*
Ceva in gen : agatare cu mainile de o bara.si suspendaere.
In asa fel ca sa te intinzi incet incet.
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Fundiitzalove struck:*

| dyana_8491 a răspuns:

Nu esti scunda deloc! inaltimea medie la femei nu este nici de 1, 70, nici de 1, 72winking este de 1, 64winking bineinteles ca cele care au inaltimea mai mare de 1, 64 nu sunt gigante, nici cele care au mai putin, deci eu zic ca esti perfecta la inaltimea astawinking adica doar cu 1 cm peste mediebig grin

| Senga a răspuns:

Esti numai binehappy oricum presupun ca vei ma creste, totul depinde de metabolismul tau.

O zi buna

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat, 1 70 e media e corect, si nu nu poti zice ca esti scunda.Esti normala happy