| Kristtine a întrebat:

Eu am internetu la Romtelecom si am modem Huawei smartAX MT 882.
http://arch2.okr.ro/......00_700.jpg De ieri seara imi merge foarte prost netu... mereu apar chestii de gen ca am probleme la conexiune :| ce pot sa fac sa mearga repede si bine cum mergea inainte?

Răspuns Câştigător
| Acadeeeaa a răspuns:

Si eu am tot modem din alalaughing.
Pai si mie mi se intampla, dar dupa maxim o saptamana isi revinehappy!

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Instaleaza windowsul iar ca mai mult ca sigur ai probleme cu sistemul de operare. daca nu iti merge nici asa ia frumusel tel si suna la RDS

| XOXOyoXOXO a răspuns:

De acord cu kylexy