| Kitten_6532 a întrebat:

Buna!
Eu nu am facut sport cand eram mica si eram mai plinuta insa au inceput schimbarile menstruatia si sa slabesc.Numai ca m-am apucat de sport si totusi faza naspa este ca am incercat sa scap de niste vene pe care le am pe spate si pe orizontala la picior(nu sunt varice sau vase de sange sparte)cum le dau jos?

1 răspuns:
| theGazetteVortex a răspuns:

Stai putin ca nu prea am inteles intrebarea ta: cum adica ai incercat sa scapi de vene?! cred ca nu am inteles eu bine