| ParisHilton a întrebat:

Am penisul in erectie gros cu vene iesite in relief si cu niste varice vase de sange. Ce e?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-am mai explicat! Penisul nu este gros din cauza venelor proemintente, ci doar cand se umfla el, in momentul in care intra in erectie.
Totul este perfect normal si asta se intampla la toti adolescentii si barbatii.
Vei intelege mai mult ce se intampla cu cuculetul tau, cand vei creste si vei incepe sa-l folosesti si pentru altceva, decat pipi. happy

| LPCTSTR a răspuns:

Nimic.
Dacă așa e și nu crează disconfort, eu zic că e ok.

| kono69 a răspuns:

E ok