| DraPraaHaarp a întrebat:

eu nu am pe desktop unele iconite.cum ar fi: my computer, mozilla, nero sh altele.cum pot sa le fac iconita sh sa le am pe desktop? programele le am in pc. mersi:*

Răspuns Câştigător
| Sorin_8124 a răspuns:

Lasa-mi un mesaj cu id-ul tau si te ajut... e prea greu ca sa-ti pot spune intr-un singur mesaj.

Astept mesajul. Numai bine!

3 răspunsuri:
| danut93 a răspuns:

Pai.my computer poti sa-l iei din start si il socti pe desktopwinking

| danut93 a răspuns:

De fapt.pe toate le iei din bara start...

| WalterWhite a răspuns:

Te duci unde sunt instalate cele mentionate si dai click dreapta pe iconita respectiva si dai send to - destkop(create shortcut)