| DumitrescuAlex a întrebat:

Buna,eu sunt in clasa 12 si sunt obligat sa fiu prezent la banchet?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu esti obligat sa mergi la banchet dar este bine sa mergi, probabil pentru mult timp n-o sa te mai intalnesti cu toti colegii la o petrecere.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu esti obligat, asta este clar, daca vrei bine, daca nu....adios.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, cum sa fii obligat.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu te obliga nimeni, e doar o preferinta. Daca ai macar cativa colegi care iti sunt buni amici sau prieteni, merita sa mergeti.Eu am avut colege care nu au venit si apoi au zis ca au regretat.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu esti obligat!
dar vei avea amintiri frumoase cu colegii tai peste ani si ani.

| Hyperion7 a răspuns:

E opțional
Eu unul am mers mai mult de dragul unor colegibig grin

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Nimeni nu te obliga.

| DorinaK a răspuns:

Nu

| alexandrewz a răspuns:

Nu trebuie să mergi neapărat, dar eu zic sa te duci amice, totuși