| Georgemy2 a întrebat:

Salut, sunt in clasa a 8-a si anul asta am banchet, ce se face mai exact la banchet?

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pe langa mancare, dans, muzica, o sa fie si ceva ''concurs'' intre voi. Cupluri de cate 2, si o sa fie tot felul de probe gen sa faca o dedicatie din cuvintele urmatoare, sau sa mimeze o melodie si partenerul sa o ghiceasca, proba de dans etc. Apoi dupa ce stati la restaurant/local o sa mergeti intr-un club de noapte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o petrecere ma... dansezi, bei, dansezi si toate celelalte. FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de ''treaz'' esti. laughing
Distreaza-te dar ai grija sa nu intreci masura cu alcoolul.Si mai ales, ai grija sa nu cazi peste mese.
Stiu eu ce stiu. laughing

| Tpeuuuu99 a răspuns:

La un banchet de obiecei, te distrezi cu colegii, dansezi, mananci, joci jocuri distractive in camera unde sunteti cazati, faceti prostii laughing, deci intr-un final trebuie sa te distrezi la maxim! big grin Daca vrei imi poti da si Funda te rog! :* big grin

| YukineChan a răspuns:

Heii.
No pai e ca o petrecere la care se danseaza rolling on the floor)
eu la petreceri stau pe telefon sau la masa cu gustari T T.
nu ma am cu dansatul laughing

Mdeci, e un fel de petrecere big grin