| Bianca_6845 a întrebat:

happy Eu sunt noua pe aici si nu prea stiu ce inseamna FUNDYTZA. Am auzit multe persoane spunand asta : ca dau funda! Ce inseamna? big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Rioko a răspuns:

Pai dupa ce dai un raspuns bun, care e aporeciat de persoana care scrie pe site, aceasta te rasplateste printr-o funda.Sau daca a dat deja funda la altcineva, iti da voturi in functie de raspuns (de fapt eu fac asa nu stiu ceilalti)

4 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Inseamna tot funda aici au poreclit cuvantul funda.big grin Fundytza fundoi etc inseamna tot funda big grin

| LoveAngel223 a răspuns:

Adica cel mai bun raspuns primeste o fundita ...ca o recompensa

| ioana147 a răspuns:

Inseamna lucrul urmator :
Fundita se poate da de tine, unui utilizator care ti. a dat un raspuns care ti. a fost de ajutor, in functie de intrebarea ta. O fundita iti da 100 de puncte.
Tu poti sa-mi dai mie fundita acum, de exemplu, pentru ca te.am ajutat cu un raspuns :*.

| NPA a răspuns:

Fundita se acorda de un user care a postat o intrebare la un raspuns care a fost pe placul lui si la considerat cel mai bun big grin