| eunumberone a întrebat:

Ce inseamna "combastos"? Am auzit multe persoane spunand combastos, eu ma gandeam ca spune asta in loc de ok sau next, sau ceva de genul sa revenim la subiect... voi ce credeti? Sa nu-mi spuneti ca e un film pentru ca stiu asta... vreau sa aflu de ce spun uni oameni "combastos"!

4 răspunsuri:
| premierevideo a răspuns:

Un film semi-mut despre cat de greu este sa fii alb-negru intr-o lume color. Probabil, acei oameni te percep altfel.Cu alte cuvinte, nu faci parte din lumea lor.

| eunumberone explică (pentru premierevideo):

Adica cum, fac parte din alta lume?

| premierevideo a răspuns (pentru eunumberone):

Ei nu te percep ca fiind de-al lor.Vad altfel lucrurile decat tine.Nu aveti aceleasi afinitati.

| eunumberone explică (pentru premierevideo):

Ahaa...in fine laughing)