| AnemonaP a întrebat:

Exista un program pe calculator de genul,, suni gratis" si la numere de telefon taxabile? Gen 1 euro pe minut?

6 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

"CallRomania.ro", poti suna din PC, pe un numar de telefon... mai demult aveai cateva minute gratis de testare. Dar acum trebuie sa cumperi credit pentru a putea suna.

| AnemonaP explică (pentru RareşTPUro):

Am citit si de JustVoip, dar oare mi se va taxa daca este numar din acela care daca suni pe el iti ia 1 euro pe minut?

| RareşTPUro a răspuns (pentru AnemonaP):

Este numar de telefon cu prefix dupa judet (cum e la RDS). Si ti se taxeaza 2 euro/minut. Dar este in oferta abonament nelimitat de 7 euro. Nu stiu daca este nelimitat doar intre cei care folosesc CallRomania sau si in alte retele telefonice.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu există!

| RorySan a răspuns:

Nu!

| Krixxus a răspuns:

Nu exista