| spaikizz a întrebat:

fete si baieti TPU! Am si eu o sau niste intrebari. [ dau funda+vot]
Lucrurile incep asa:
Pana saptamana asta era totul Ok, ma intelegeam bine cu toti colegii mei. Dar toata saptamana asta m-am simtit foarte straina de colegele mele. Ele sunt genul care se paruiesc, isi vorbesc cu fa si se injura toata ziua si bineinteles ii injura si pe altii. Mie nu imi pac astfel de lucruri ( nu zic asta ca sa imi fac reclama) si nu imi mai place sa imi petrec timpul cu ele, dar nici singura nu pot sa stau. M-am gandit sa imi petrec pauzele si cu baietii din clasa sau cu fete de la alte clase. Eu ma inteleg destul de bine cu baietii din clasa. Ne ajutam reciproc. De fapt uneori parca ei m-ar ajuta mai mult decat fetele. Voi ce ziceti? Ce sa fac in pauze? Ce as putea sa fac eu cu baietii daca as intra in grupul lor? Si cum sa intru in grupul lor?
Mersi mult pentru raspunsuri. O sa dau funda si vot celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| ellio a răspuns:

Eu fiind baiat...iti spun ca mai bine ai ramane cu fetele, nimeni nu te obliga sa fi ca ele. daca ai sa incepi sa stai cu baieti o sa fie mai rauhappy

Funda?batting eyelashes