| neUtilizator a întrebat:

fetelor! Am 13 ani. Ma confrunt cu probemele acestei varste si as vrea sa-mi fac niste prietene online cu care sa discut despre orice sau pur si simplu sa ne imprietenim. Este cineva disponibila? Va rog sa lasati ID-urile voastre ca raspuns sau trimiteti-mi mesaj privat. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| andreea_6710 a răspuns:

Salut si eu am 13 ani.iti dau is meu si vb pe mess : deeasv pup :X

6 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Bineinteles. the_best_girl1808

| Fillaide a răspuns:

Iti trimit id-ul meu pe privat

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Da as dori sa ne imprietenim, insa eu nu sunt foarte des pe mess. Oricum cred ca o sa ne intelegem bine deiu_grl97.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Eu iti trimit id-ul pe privat si sa stii ca sunt o persoana de incredere care intelege. Pup.

| Miha a răspuns:

Da add la happy.tm14

| .sad a răspuns:

ID : olamamov