| sweetdreams33 a întrebat:

As vrea daca se poate vreo fata, care sa ma ajute cu niste probleme cu un baiat big grin sa aiba experientahee hee si sa imi dea niste sfaturistraight face pentru ca nu stiu ce sa fac. Sa fie asa pana in 17 anibig grin Sa ne imprietenimhee hee Imi lasati mesaj cu id-ul sau lasati raspunshee heeMersi fetelor:*

2 răspunsuri:
| LauraSpataru a răspuns:

Poate ca o fata mai mare de 17 ani te-ar putea ajuta mai mult, pentru ca are mai multa experienta. Astept un mesaj de la tine daca vrei sa vorbimwinking. Am 23 de ani si sunt maritata, asa ca am ceva experienta happy

| johnyy a răspuns:

Sa te ajutam cu niste probleme? adica vrei probleme?
se rezolva.