| andenda a întrebat:

Buna fetelor! am o intrebare in legatura cu parul meulaughing
eu am parul de dimensiune medie si se onduleaza la umezeala foarte tare. mie imi place sa-l am intins si lucios de aceea il tot intind cu placa, dar nu mai vreau sa il ard. stiti cumva daca as putea folosi vreun produs pentru par pentru a-l face mai drept si lucios?
dau funda! big grin

1 răspuns:
| Enache_Adnana_1999 a răspuns:

Incearca un sampon si balsam pentru stralucire si l ai putea acoperi cand e umed afara, ai zis ca ai parul mediu ai putea folosi o esarfa lasata neglijent pe par, zic eu ca nu ar arata nici rau