| Teomari a întrebat:

Hey,fetelor! ce solutie pentru rezistenta parului intins imi recomandati? Am parul cret spre ondulat si nu prea imi rezista parul cand il intind (tot se onduleaza putin la varfuri)... daca stiti ceva mai bun si mai scump (produsele de 15 lei stiu ca nu sunt bune -le-am incercat)... daca ma puteti ajuta ofer funda! MULTUMESC :* :* :*

Răspuns Câştigător
| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Buna,exista multe solutii eu stiu doua foarte bune:
La magazinele naturiste vei gasi un psray cu ardei iute[ajuta in mai mukte feluri: crestera parului, sa nu se mai ingrase repede, chiar si in cazul tau] happy
Costa in jur de 13 lei, este foarte buna.
Sau mai e una de la goldwell, dualsenses[iti repara parul si il ajuta la formarea pe care o vrei]
Acesta e mai scump, costa 64 lei, dar merita! Bafta. :*

| Teomari explică (pentru idontgiveafuck2344):

Hey Ariana..multumesc pentru recomandari :* FUNDA!

4 răspunsuri:
| Astella a răspuns:

Incearca sa gasesti masti de par de la 30 de lei in sus, pot sa fie cu extract de caviar sau cu extract din plante si minerale.

| Rose4321 a răspuns:

! Buna iti recomand sa te speli la cap astepti sa se usuce (sau il usuci cu fionul ) il indrepti si apoi te dai cu spuma de par foarte multa. spuma mainile tale vor deveni lipicioase, iar parul tau un pic umed stai pana se suca (se usuca repede) parul tau va rezista asa pana la ultima spalare;;
ps: daca nu te dai cu multa spuma nu sta chiar asa de bine is dde mult timp... funda pls...e o ideee buna incearca eu am facut-o si a mers am recomandat acest produs si prietenelor mele

| alina84 a răspuns:

Http://www.shoporganic.ro/......may17.html iti mentine parul drept.