| iuqdgh a întrebat:

fetelor happy. Am o mica nelamurile. Credeti ca e okay sa port chocker-ul si la tinute sport ( pantaloni de trening si un tricou spre exemplu )? Sau nu ar fi bine?

Răspuns Câştigător
| BabyDollFaux a răspuns:

Nu cred ca e o regula. Eventual la un tricou basic si niste pantaloni de trening simpli ( gri sau negrii) cred ca s-ar vedea bine. Am vazut tipe care purtau choker la orice tip de tinuta deci... Go for it tongue Important e sa iti placa tie.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are ceva dacă-l porți?

| Anonim4591 a răspuns:

Eu una nu il port