| negrutzaa a întrebat:

fetelor ce fel de complimente le faceti prietenilor vostrii? astept exemple...chiar si de la baieti, voi baietii ce complimente asteptati de la o fata?

2 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Pai la un amic care se imbraca superr fashion (nu e corecta expresia da` na` laughing merge ) ii spun ca imi place tricou` sau bluza lui, sau imi place freza lui, sau hanoracu`, sau ca e dragut cand zambeste nu stiu cum, ca imi plac ochii luibatting eyelashes

| yanny`s a răspuns:

Prieten iubit?thinking eu ii zic ca imi plac ochii lui intr-o anumita zi de ex, ca are ceva ciudat azi si e un scump, ca e dulce.