| mo0nlight a întrebat:

Buna fetelor! Ce parere aveti de parfumurile de la Avon? Ce parfumuri va plac? Dar produsele de acnee sunt bune? A incercat cineva? Multumesc :*

2 răspunsuri:
| elenush_6230 a răspuns:

Bunna! dar ador parfumurile de la avon. si produsele de acnee nu sunt chiar stralucitee. dar orik'um mie imi plac ft mult!

xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parfumurile sunt foarte ok. poti sa incerci Little White/Black Dress
sau Bali Bliss, Rare pearls iar produsele pentru acnee nu stiu ce sa zic mama a incercat decat pentru riduri sau creme de noapte...