| DeadAngel a întrebat:

Buna fetelor.la lady popular, la nivelul 7 imi cere sa joc master mind.am mai jucat, dar nu stiu cum sa castig, am citit normal scopul si cum sa joci dar...sadceva ajutor, va rog:*
mersi anticipat.

3 răspunsuri:
| IrinaAniri a răspuns:

Si eu joc lady popular, si ma pricep bine sa joc master mind, zi-mi contul tau si te trec eu fara problemebig grin ai incredere. daca nu vrei sa vada toti contul trimite prin mesaj (dar daca te ajut cu asta ma ajuti sa castig si eu cateva challangeuri?batting eyelashes)

| Ally99 a răspuns:

Salut! Este foarte usor! Deci calculatorul iti alege o combinatie de 4 culori, iar tu trebuie sa incerci sa le ghicesti! Iei cate o biluta de acolo de sus si o pui jos in orice spatiu liber vrei tu! Apoi apesi pe acel buton de sus care arata ca un vazut de la scoala si daca iti da o casut alba inseamna ca ai gasit o culoare dar nu ai pus-o unde trebuia, iar daca iti da o casuta neagra inseamna ca ai gasit o culoare si ai pus-o si la locul ei! Bafta!

| ir3al a răspuns:

Care imi lasa id ei ca si eu am probleme la joc.pls '' theCrazyGIRL'' ajuta-ma si pe mine