| вσмвση3ℓ a întrebat:

Buna Fetelor, se apropie 8 Martie am si eu o intrebare:
-Voi ce ati vrea sa primiti cadou? de la un (prieten, gagic)
Nu prea am idei... ma ajutati?

big grin

2 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

O gentuta de aia de se poarta pe o parte. Am vreo 3 dar am vazut una superba, cam scumpa ca e originala, dar o sa o primesc ca mi-am exprimat dorinta! happy Sper sa primesti si tu ce iti doresti Pupic!

| Syaaa a răspuns:

Heylaughing`! pff nu stiu n'am nici eu nici o ideethinking da' daca te ajuta cu ceva iti spun ce am primit eu anul trecutbig grin. anul' trecut de 8 martie am primit[de la gajicu] asa: un trandafir rosu, un martisor ff dragut, este un ursulet ce tine in mana un ghiocel, tip brosha, o inima maree pe care scrie "i love you" si o cutie de ciocolatalaughing.xD Eu am zis ca`i cadouu perfectlaughing [p.s poti sa alegi una din variantesmug da e mai misto cand le primesti pe toate rolling on the floor ] xD